top of page

Дистанційне навчання

Шановні батькі та учні нашого закладу!

Під час дії карантину та на період запровадження в країні воєнного стану наш заклад працює з використанням технологій дистанційного навчання, а саме, навчання здійснюється  у середовищі Google Workspace for Education. 

Перший вхід до Google Workspace for Education (інструкція)

Робота з Google Classroom на комп'ютері

Уроки під час дистанційного навчання будуть проводитись згідно з чинним розкладом.
Уроки розпочинаються відповідно до затвердженого розкладу дзвінків:

1 урок - 8:00

2 урок - 9:00

3 урок - 10:00

4 урок - 11:00

5 урок - 12:00

6 урок - 13:00

7 урок - 14:00

8 урок - 15:00


Учителі самостійно визначають режим проведення навчальних зайнять (синхронний – у режимі реального часу через додаток Google Meet) або асинхронний – у зручний для учнів та вчителя час – на платформі Google ClassRoom).
Усі навчальні матеріали, завдання до уроків, посилання на відео-уроки, інструкції щодо формату проведення уроку, завдання для самостійної роботи та терміни їх виконання надаються  на освітній платформі Google ClassRoom.


Робота з Google Classroom на смартфоні

Облік навчальних досягнень учнів 5-11 класів проводиться на платформах Google ClassRoom та Нові Знання https://nz.ua/, доступ до яких мають усі учні та батьки закладу.

 Платформа "Нові знання"

Інструкція щодо роботи на платформі

для учнів та батьків 

 

нз.png

 Шановні учні!

У разі виникнення запитань, в першу чергу, ви можете звернутися до вашого класного керівника – вашого порадника та помічника.

Дорогі діти! Пам'ятайте, що період дистанційного навчання – це не канікули, тому виконуйте завдання щодня та не відкладайте їх на потім.

Бажаємо всім доброго здоров'я!  Наш заклад чекає на зустріч із вами!

Корисні посилання для дистанційного навчання

 Портал ДІЯ – Цифрова освіта. Національна онлайн-платформа для розвитку цифрової грамотності

ВШО – Всеукраїнська школа онлайн

Онлайн-інструменти для дистанційного навчання

35 інструментів для дистанційного навчання – добірка НУШ

Пам’ятка для учнів під час дистанційного навчання

І. Облаштуй своє домашнє навчальне середовище.

  • Організуй робоче місце: кожний підручник, зошит, інше навчальне та канцелярське приладдя мусять мати своє постійне місце.

  • Дотримуйся правила, що предмети, якими ти користуєшся щодня, повинні знаходитися «під рукою»,щоб під час роботи не витрачати час на пошук.

  • На стіні перед очима варто розмістити невелику дошку з розкладом занять та іншою оперативною інформацією.

  • Зовнішній вигляд також має значення.

  • Візьми собі за правило щовечора прибирати залишки денних занять і готувати стіл і приладдя на завтра.

ІІ. Самоорганізація навчання .

  • Робочий день починати відповідно розкладу уроків.

  • Важливо мати чітко визначені робочі години для виконання завдань онлайн (один і той же час, в основному в деннігодини).

  • Роби перерви  між виконанням уроків.

  • Дистанційне навчання здійснюється у двох режимах синхронному (всі учасники освітнього процесу одночасно перебувають у веб – середовищі) чи асинхронному (освітній процес здійснюється за зручним для вчителів та учнів графіком).

  • Пам’ятай  у синхронному режимі усі учні долучаються до уроку (відсутнім можна бути тільки з поважних причин (хвороба, технічні причини), але заздалегідь попередити вчителя або класного керівника.

  • В асинхронному режимі навчання учень/учениця може працювати у власному темпі та в зручний для себе час дотримуючись  терміну здачі роботи.

  • Роботи  приймаються до  16:00, субота та неділя вихідні дні.

  • Онлайн консультацію можна отримати під час відведеного уроку за розкладом.

ІІІ Самоорганізація в виконанні навчального матеріалу.

  • Пам’ятай про академічну доброчесність.

  • Складай розклад усіх своїх занять на тиждень у вигляді шаблон – графіка – так ти будеш бачити перспективу.

  • Виконуй завдання своєчасно, не відкладай на «потім».

  • Дотримуйся чіткого дедлайну щодо надання завдань на перевірку вчителю.

  • У виконані завдання дотримуйся чіткої інструкції від вчителя.

ІV. Співпраця, підтримка, самоаналізрезультатів та досягнень.

  • Правила поведінки  на онлайн – уроці: відео можеш не вмикати, але на аватарці фото учня, нік  – його прізвище та ім’я. Коли вчитель пояснює, мікрофон учня вимкнутий. Почнеться обговорення – і вчитель запропонує ввімкнути мікрофони. В чаті вести спілкування відповідно до теми, задавати запитання по суті уроку .

  • V.Памятай !!!! Чітко дотримуйся складенного режиму дня, хоч би як непросто це було. Докладай зусиль, щоб не відхилятися від нього. Через 21 день життя за розпорядком стане нормою, перейде надалі у звичку. А ще допоможе виробити силу волі.

Пам’ятка для батьків  щодо організації дистанційного навчання дитини

1. Щодня вранці вимірювати температуру дитині, стежити за станом його здоров’я. У разі появи ознак гострих респіраторних захворювань проконсультуватися з педіатром по телефону.
2. Звернути увагу дитини на обов’язкове дотримання санітарно-гігієнічних правил і не допускати перебування дітей у громадських місцях.
3. Для організації дистанційного навчання заклад пропонує формат взаємодії з дитиною (телефон, електронна пошта, чат вайбер, телеграм ін.), платформу ( класрум ) і електронні освітні ресурси, навчальний матеріал – це підручники, відеоуроки, додаткові джерела, тести, домашні завдання, способи організації зворотного зв’язку.
4. Заклад буде вести щоденний облік відвідування та успішності учнів, які перебувають на дистанційному навчанні, і взаємодіяти з цього питання з батьками.
5. Необхідно враховувати обсяг часу для підготовки домашнього завдання з усіх предметів і пам’ятати, що дистанційне навчання передбачає вивчення нового матеріалу самостійно, використовуючи при цьому допомогу електронних ресурсів і частково вчителя, що також має означати витрати часу на навчальний процес.
6. Тривалість безперервного використання комп’ютера становить для учнів 1 класів- не більше 10 хв, 2 -4 класів – не більше 15 хв., 25 хв., 5-7 класів – не більше 20 хв., 8-9 класів – не більше 25 хв.
7. Оцінки будуть виставлятися в журнал.
8. Необхідно організувати корисну зайнятість дітей. Спільна справа об’єднає та розважить. Організуйте разом руханку з дітьми.
9. У разі виникнення питань потрібно звертатися в телефонному режимі до класного керівника, адміністації.

bottom of page